حامیان مالی


انتخاب موضوعات سایت

ایران کاندید برگزاری مسابقات سوپر کراس جهان شد

فدراسیون جهانی موتورسواری (FIM)

mafs.ir

 در یکصدو دهمین سال آغاز به کار FIM  پیشنهاد و تقاضای میزبانی ایران برای مسابقات جهانی مطرح و مورد استقبال قرار گرفت.

مجمع عمومی فدراسیون جهانی موتورسواری (FIM) با حضور ۱۰۹ کشور از جمله ایران در خه رس (jerez) اسپانیا برگزار شد و گزارش های مالی سال گذشته و بودجه ۲۰۱۵ بررسی و تشریح و به تصویب رسید.

همچنین انتخابات رئیس و نایب رئیس موتورسواری انجام شد و ویتتو از ونزوئلا و ناصر العطیه از قطـر مجددا ً به سمت رئیس و نایب رئیس موتورسواری جهان به مدت چهار سال انتخاب شدند.

در حاشیه این مجمع دکتر مهرعلی، رئیس فداسیون موتورسواری و اتومبیلرانی برای توسعه کیفی و آموزشی موتورسواری با روسای فدراسیون های موتورسواری فرانسه و اسپانیا جلسات جداگانه ای را برگزار کرد. برگزاری کلاس های آموزشی موتور ریس و نیز اعزام مدرسان درجه یک دنیا و برگزاری اردوهای مشترک از جمله مطالب مهم این گفتگوها بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، طی اجلاس فدراسیون جهانی موتورسواری در شهر خه رس اسپانیا و مذاکرات دکتر مهرعلی با جوزفه لونگا رئیس موتورکراس جهانی تقاضای میزبانی ایران برای مسابقات جهانی مطرح و مورد استقبال قرار گرفت.

در همین راستا پس از بازدید مقامات  FIM از امکانات کشورمان این میزبانی اواخر سال ۲۰۱۵ مورد تائید نهایی قرار خواهد گرفت.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ایران کاندید برگزاری مسابقات سوپر کراس جهان شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

آب و هوای سبزوار

13° C
نيم ابرى