حضور موفق در نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت

۲۰۱۵۰۵۲۴_۱۹۲۷۴۰_002

حضور فعال اعضاء و هیات مدیره هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی سبزوار در نمایشگاه پویایی ، بالندگی و جوانی جمعیت به مناسبت هفته سلامت جوانان

به گزارش روابط عمومی هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی سبزوار ، این نمایشگاه به میزبانی مرکز بهداشت و آموزش پزشکی سبزوار در محل باغ ملی با موضوع پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت از ۳۰ اردیبهشت ماه جاری افتتاح و تا ۹ خرداد ماه پذیرای علاقمندان و بازدید کنندگان بود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در حاشیه این مراسماعلام داشت این نمایشگاه در راستای سالروز ابلاغ سیاست های کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همزمان با بیش از   ۵۰ دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور  برگزار گردیده است .

دبیر هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی سبزوار نیز هدف  از حضور در این نمایشگاه را  ترویج اهمیت نقش ورزش در سلامتی جامعه بیان کرد و افزود امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند و رشته موتورسواری و اتومبیل رانی بعنوان یکی از شاخه های پر طرفدار در بین جوانان نقش قابل توجهی در کاهش استرس های دوران جوانی و ناهنجاری های جامعه دارد، از این رو این هیئت تمامی تلاش خود را برای ساخت جامعه ای سالم و پر نشاط انجام خواهد داد.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه فعالیت های گذشته  هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی سبزوار و طرح ساماندهی موتور سیکلت های بالای ۲۵۰ سی سی برای علاقمندان این رشته مفرح ، بطور کامل توضیح داده می شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حضور موفق در نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


حامیان مالی


انتخاب موضوعات سایت