حامیان مالی


انتخاب موضوعات سایت

مجوز تردد برای موتورهای کلاسیک بالای 250 CC

3209
با توجه به مشارکت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در نمایشگاه رایدکس که از تاریخ ۳۰ دی لغایت ۳ بهمن سال جاری در محل مصلی تهران برگزار می گردد این فدراسیون در نظر دارد تا برای موتورسیکلت های بالای ۲۵۰cc کلاسیک که بیش از ۳۰ سال از ساخت آن سپری شده است مجوز تردد صادر نماید لذا از تمامی مالکین دعوت می گردد تا با ثبت نام در سامانه عضوگیری فدراسیون جهت اخذ مجوز تردد اقدام نمایند .

شایان ذکر است که فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به عنوان تنها متولی و نمانیده فدراسیون جهانی موتورسواری (FIM) و به عنوان رییس بخش خودروها و موتورهای کلاسیک منطقه ی منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) در ایران با همکاری وزارت کشور جهموری اسلامی ایران. نسبت به صدور مجوزهای لازم اقدام خواهد نمود.

علاقه مندان می توانند تا با در دست داشتن مدارک شناسایی معتبر نسبت به ثبت نام اخذ مجوزهای لازم از طریق غرفه فدراسیون در نمایشگاه رایدکس نیز  اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز:

کارت ملی ، شناسنامه و  یا  گذرنامه

منبع : فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مجوز تردد برای موتورهای کلاسیک بالای ۲۵۰ CC”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

آب و هوای سبزوار

15° C
ابرهاى پراكنده