حامیان مالی


انتخاب موضوعات سایت

گرامیداشت هفته دفاع مقدس

رژه موتوری بسیجیان هیئت موتورسواری سبزوار در 31 شهریور 93
رژه موتوری بسیجیان هیئت موتورسواری سبزوار در 31 شهریور 93

یگان های نظامی و انتظامی و گروهان های نمونه بسیج، سپاه و گروه ۴۷ مهندسی سلمان سبزوار روز دوشنبه با اجرای سان و رژه، توان نظامی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

در رژه نیروهای مسلح و بسیجی شهرستان سبزوار همچنین گروهان های نمونه و واحدهای موتوری از مقابل جایگاه رژه رفتند و بخشی از توانمندی های تجهیزاتی، نظامی و انتظامی خود را به نمایش گذاشتند. که در این مراسم تعدادی از بسیجیان هیئت موتورسواری سبزوار با رژه موتوری خود، شور و هخیجان مردم همیشه انقلابی سربداران را چندیدن برابر نموده و قدرت و توان سواره خود را برای پشتیبانی از راه امام (ره) به نمایش گذاشتند.

فرمانده تیپ ۴۷ مهندسی سلمان سبزوار در این مراسم گفت : دفاع مقدس در زمینه های مختلف سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی توانست معادلات جهانی را برهم زده و تحلیل های مادی پرستان را نقش بر آب کند.

سرهنگ پاسدار محمد آروین افزود : دوران هشت سال دفاع مقدس به عنوان دفاع ملت سلحشور ایران اسلامی در حفظ و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و عزت و شرافت این مرز و بوم، یکی از حساسترین برهه های ملت ایران است که همچون نگینی بر تارک جهان می درخشد.

وی اظهار کرد: در هشت سال دفاع مقدس پایداری ملت که برخاسته از روح ایمان و وحدت بود در سایه رهبری امام راحل شکل گرفت و باعث احیای مکتب سازنده اسلام شد.

وی با بیان اینکه سرافرازی و حماسه آفرینی دوران دفاع مقدس پس از گذشت سالیان متمادی اثر خود را بر ذهن نسل های بعد بجا گذارده است، افزود : امروز نیروهای مسلح آماده تر از گذشته گوش به فرمان مقتدای خود در راه دفاع از آرمان های انقلاب و میهن بر عهدی که با شهدا بستیم پایبند هستند.

وی اتکا به خداوند متعال ، پیروی از خط ولایت فقیه و وحدت و همدلی را از جمله عوامل پیروزی در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت : بایستی از تجربه و روحیه رزمندگان و ایثارگران برای حل مشکلات جاری کشور بهره برد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گرامیداشت هفته دفاع مقدس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>